Шосткинська публічна бібліотека

Чотири проєкти – Дві організації – Наші бібліотеки

Комунальний заклад «Шосткинська публічна бібліотека» продовжує працювати в умовах воєнного стану.
Бібліотеки максимально намагаються бути потрібними, корисними для своєї громади. На онлайн-нараді 02.05.2024 року директорка комунального закладу Світлана Портянко подякувала працівникам за їх роботу у такий непростий час для нашої країни. Пріоритетні завдання бібліотек залишаються незмінними: допомога ЗСУ, проведення патріотичних заходів, промоція українських книжок, популяризація української мови і літератури, розвиток соціального партнерства, проєктна діяльність. Пані Світлана розповіла про значну роботу бібліотек, щодо поповнення книжкових фондів україномовними виданнями. Фахівці закладів активно і успішно працюють з благодійниками, беруть участь у їх акціях, програмах, проєктах.
Про «Книжковий дощ», що «пролився» на бібліотеки Шосткинської громади, розповіла бібліотекар читальної зали Центральної міської бібліотеки Анжеліка Пенкина. Саме так називається міжнародний проєкт, ініційований уродженкою Шостки, яка зараз проживає в Шотландії, Вікторією Медвідь. Книги до бібліотек надходять з усіх куточків нашої України, ми дуже вдячні дарувальникам. Подарована література є справжнім скарбом для всіх читачів.
«Відразу чотири проєкти запускають в реалізацію бібліотеки Шосткинської громади разом з ГО «Сила інтелекту» (голова ГО – Галина МОСКАЛЕНКО) та «Оберіг Майбутнього» (голова ГО – Ольга ЦИГИКАЛ)», – акцентувала увагу провідний методист Валентина Макуха.
Проєкти були подані на міський конкурс проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2024 році. Наразі актив громадських організацій разом з бібліотекарями розробляють план дій, аби проєкти «Переможні горизонти 2.0», «Гнучкі навички сильної молоді», «Сучасна молодь – щасливе майбутнє» зробити такими, які позитивно вплинуть на розвиток нашої громади.
Пані Валентина представила бібліотекарям ще один четвертий проєкт «Не вір – перевір»,який переміг у конкурсі адвокаційних проєктів для команд Кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Цього разу ми плануємо запропонувати молоді сіл Миронівка, Собич, Клишки та міста Шостка нові цікаві заходи.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top