Шосткинська публічна бібліотека

Бібліотеки- центри усіх інформаційних потоків

#до_Всеукраїнського_дня_бібліотек

Всеукраїнський День бібліотек відзначаємо в умовах воєнного стану. З 24 лютого 2022 року бібліотеки, як і вся країна, мобілізували всі свої ресурси та тримають стійку культурну оборону.
Це особливий день для кожного, хто поєднав своє життя з бібліотекою. Сьогодні бібліотеки громади – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові всієї громади.
Всі активності бібліотекарів мають характер патріотичної спрямованості і це є наш внесок в нашу Перемогу.
У Шосткинській центральній міській бібліотеці зібрався колектив бібліотек Шосткинської міської територіальної громади. Директор закладу Світлана Портянко подякувала всім працівникам за самовіддану працю та зосередилася на головних аспектах діяльності колективу: «Бібліотеки не тільки обслуговують користувачів, а проводять просвітницькі заходи патріотичні заходи, забезпечують мешканців громади і внутрішньо переміщених осіб важливою інформацією, беруть участь у благодійних акціях на підтримку ЗСУ, активно допомагають волонтерському центру. Неодноразово бібліотекарі перераховували свої особисті кошти на рахунок ЗСУ, постійно допомагають у видачі продуктових наборів гуманітарної допомоги, плетуть маскувальні сітки, готують їжу для бійців, передають центрам допомоги одяг, посуд, продукти харчування. У своїх закладах організовують пункти незламності».
З привітаннями та подарунками до нас приєдналися мер міста Микола Нога, заступник мера Марина Харламова, начальник відділу культури та туризму Ігор Фатун.
Микола Нога привітав зі святом та висловив подяку за професіоналізм і патріотизм: «Бібліотека – стала штабом нашого міста, ви в самому центрі всіх інформаційних потоків. Ви те місце, де накопичується та поширюється вся інформація. Допомагаєте громаді забезпечувати розвиток, патріотизм та мужність. Ми перемогли себе, свій страх. Сьогодні перед вами стоїть задача організувати в кожній бібліотеці пункти незламності. Ми не повинні розсляблятися, всі працюємо на Перемогу!».
Микола Петрович разом з Мариною Харламовою вручили колективам Шосткинської центральної міської бібліотеки та Воронізькій бібліотеці-філії подарунки та вітальні грамоти з нагоди 80-річного ювілею.
Ігор Фатун подякував за професіоналізм та особистий розвиток бібліотечної справи. Наголосив, що ми найкращі та вручив фахівцям грамоти.
Колектив бібліотек вдячний за щирі привітання, слова підтримки та подарунки. Дякуємо нашим захисникам, віримо в ЗСУ та наближаємо своїми справами Перемогу та мир в нашій країні.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top