Шосткинська публічна бібліотека

20 березня – Всесвітній день Землі. Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй.  Дату обрали не випадково: 20 березня – день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. Мета свята – привернути увагу громадськості до нашого спільного дому – планети Земля. Звісно про захист навколишнього середовища треба думати щоденно, але свято привертає увагу, та нагадує про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.

Перед початком перегляду поговорили про екологію взагалі, та про те що саме робить кожен з нас задля захисту навколишнього середовища.

Фільм «Нульовий вплив» дуже сподобався і викликав довгі дебати, на тему проєкту Коліна Бівена. Дехто вважав, що Колін абсолютно правий і потрібно жити так як він пропонує, дехто вважав таке життя абсурдним і повністю неприйнятним.

В принципі висновок нашої дискусії можна зробити таким: «Дякуємо фільму за тещо привернув увагу до проблеми і показав шлях вирішення. Можливо не все прийнятне, але можна знайти певний баланс. В будь якому випадку проблема є і її потрібно вирішувати, можливо не так радикально, як Колін, але потрібно.» #docuclub #docu_показ

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top