Продовжує свою роботу адвокаційний проєкт «Культура споживання контенту. Не вір – перевір»
Зараз в Україні одна з головних задач боротьба з дезінформацією тому тема на часі.
Щодня до нас надходить інформація із різних джерел. Серед них не лише традиційні ЗМІ, а й соціальні мережі, блоги, форуми, месенджери, рекламні розсилки та багато іншого. Інтернет дає можливість мільйонам людей отримувати доступ до величезного масиву відомостей буквально за кілька кліків. Однак він також полегшує процес створення та розповсюдження хибної інформації. Нерідко на різних ресурсах надані дані, що суперечать один одному. В результаті виникає складність у пошуку достовірних відомостей. Навчиться аналізувати, усвідомлено споживати інформацію, і швидко відрізняти правдиві джерела від фейків дозволяє медіаграмотність.
Намагаємось зрозуміти які переваги надає медіграмотність: вміння критично мислити, здатність оцінювати та споживати інформацію, вміння відповідально створювати контент в інтернеті, усвідомлення ролі медіа у сучасному суспільстві.
Торкнулися теми виборів та маніпуляцій, які з ними пов’язані.
В чому нам допоміг розібратися фільм «Пропаганда» режисера Крістофера Мюррея та колективу MAFI, де розбиралися приклади різних політичних кампаній на президентських виборах в Чилі.