Шосткинська публічна бібліотека

Клуб шанувальників класичної музики

9 травня – День Європи, до цього дня у “Клубі …” стало доброю традицією говорити саме про європейську музику. За багато років існування нашого клубу ми вже говорили про відомих композиторів Європи, знамениті опери і балети, мандрували відомими музичними містами та країнами Європи. В цьому році ми вирішили поговорити про відомих європейських оперних співаків.

Відомі оперні співаки  Європи – це основа всього класичного вокального мистецтва. Успішне виконання арій залежить від рівня майстерності, що формується роками. Як правило, відомі оперні співаки починали займатися музикою в дитячі роки, проходили навчання у музичній школі, а потім у консерваторії. Особливо обдаровані вирушали на стажування до “Ла Скели” – Міланського Оперного театру, який є своєрідною “меккою” вокального мистецтва.

Свій внесок у світову культуру відомі оперні співаки роблять, виступаючи на найпрестижніших сценах при переповнених залах. Оперне мистецтво з кожним днем стає все популярнішим, інтерес до нього зростає в усьому світі.

Тож сьогодні ми знайомились з Фарінеллі, Марією Калас, Рене Пепе, Соломією Крушельницькою та багато іншими співаками які внесли свій вагомий внесок у  європейську культуру.

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top