Шосткинська публічна бібліотека

«Сильніша неба – тільки ти». Ірина Понирко

 

Це сталося 8 червня.  Спортивно -літературний десант «Переможні горизонти» (Проєкт ГО “Сила інтелекту, КЗ “Шосткинська публічна бібліотека, який реалізується за  фінансовою підтримкою коштів бюджету Шосткинської міської територіальної громади) висадився на галявині під каштанами Воронізької бібліотеки.

Відома поетеса і крута блогерша Ірина Понирко полонила всіх своє харизмою й утримувала увагу аудиторії так, що ми  не відчували коли на голову нам падав дощ. Молода поетеса чудово декламувала свої вірші, в яких домінують життєві мотиви: кохання, переживання, війна. Змінювала картинку і продовжувала розповідати про тонкощі створення вірусного відео.

У блогерському медіапросторі почувається впевнено і  комфортно. «Творча й балакуча, багатогранний дурносміх», –  так сама вона про себе каже.  Сім місяців активного блогерства у ТікТоці, інстаграмі зробили все, щоб Ірину впізнавали в Глухові, а тепер і на Шосткинщині. Відсьогодні, після зустрічі з активними вороніжцями, підписників у Ірини стане більше в рази.

15-20 відео в день поширює Ірина. Усі історії з життя: домашнє господарство, городні роботи, готування їжі тощо. Загалом все, що заходить. У ТікТоці Іра намагається бути ближче до народу і має мільйонні перегляди і підписники у неї від… і до…

Про життя в поетичному просторі. Писати  вірші розпочала в 9 років, декламувати наважилася  чотири роки тому. Вже провела чотири презентації. Нещодавно вийшла збірка її віршів. За час, коли триває війна, написала близько  20 нових віршів.  Раніше розповідає, що писала щодня. Коли народжуються вірші? «Вони як дитина. Буває-миттєво, а є такі, що декілька днів».

У її віршах також усі барви життя:  почуття, кохання, стан душі,  війна.

А так як наш десант спортивно- літературний, не забули і про фізичні активності. Вдих і видих, почали. Руханка під сучасну музику також спрацювала на користь атмосферного настрою.

Так хотілося, щоб зустріч ця тривала й далі. Молодь ринула робити селфі та підписуватися на ім’я Ірини Понирко в ТікТоці, інстаргамі.

Ми вдячні Ірині Понирко, що відгукнулася на запрошення і подарувала нам радісні емоції.  Дякуємо працівникам Воронізької бібліотеки за організацію цієї неймовірної зустрічі.  Дякуємо всім, хто був з нами цей час на природі. Громадська організація Сила інтелекту  спільно з Шосткинська центральна міська бібліотека і надалі планують продовжити зустрічі з цікавими людьми та залучати молодь до активностей.

8 червня 2023 року. С. Вороніж.

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top