Шосткинська публічна бібліотека

Відгук: Це було прекрасно. Я майже весь час посміхалася, але декілька разів хотілось заплакати.
Це максимально комфортна історія з дрібкою скла, яке обережно збирається і викидується геть і залишається тільки милота.
З одного боку, це максимально клішовані тропи, але це той випадок, коли вони прописані добре і цікаво. І вся книга залишає дуже приємний післясмак і відчуття щастя.
Ось такий відгук ми отримали сьогодні електронною поштою від нашої читачки Аліни на книгу “Дівчина онлайн” Зої Заґґ.
Нова порція вражень від Альони.
Делія Овенс “Там, де співають раки” .Кайя все життя спостерігає за безкраїми луками на узбережжі — маршами. Вона самотня посеред цієї дикої природи, їй доводиться в усьому покладатися лише на себе. З-поміж рідних у неї залишився тільки батько, але йому байдуже до доньки. Побоюючись, що її знов покинуть, Кайя не підпускає до себе нікого й ховається від проблем. Та на все свій час, і одного разу дівчина усвідомлює, що ладна розділити з кимось свій закритий від сторонніх очей світ.
Дуже захоплююча книга, рекомендую.
Олена Печорна «Фортеця для серця»
Це історія про дівчинку, яка після трагічної смерті батька і зникнення матері опинилася у бабусі в селі. Про її мрію малювати, про непростий шлях до мрії, про вчителювання в невеличкій сільській школі. Леся мрійниця і дивачка. Вона навіть вітер приручила. І незважаючи на прагматизм сільського люду, усім серцем полюбила село. Прекрасна книга , дуже зворушлива історія яка нікого не залишить байдужим
Фідбек від Владислави: “Мені подобаються пригодницькі детективи. Останнім часом я прочитала книгу Андрія Бачинського «Детективи в Артеку». Книга цікава, читається легко . Раджу всім!
Особливо я з захопленням спостерігала за пригодами дітей під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря. Вони дізнались про таємницю захованих коштовностей і вирушили на пошуки скарбів Марії Антуанетти. На шляху на друзів чекають безліч пригод та навіть перешкод, але це їх не лякає. Їм навіть доведеться здійснити небезпечну подорож у печеру контрабандистів, щоб знайти музейні цінності. Зацікавились? А чим закінчиться ця історія , прочитайте книгу і дізнаєтесь.
Я раджу всім своїм знайомим прочитати цей прекрасний дитячий детектив. В книжці дуже гарна українська мова, вона зрозуміла. Ця пригодницька історія, однозначно варта вашої уваги .
Рекомендую ! Читайте і отримаєте задоволення!”
Трішечки свіженько стало за вікном, а у нашому Клубі температура та що треба. Цього разу – детективні пазли від Річарда Османа.
“Це не просто детективи, це ще й історії про те, як працюють наші упередження.
Раджу читати всі, починаючи з першої, «Клуб убивств по четвергах», бо головні герої, всі ці колоритні персонажі «мандрують» з книги в книгу, з історії в історію, підтягуючи за собою інших персонажів, які грають свої ролі у наступних розслідуваннях. Тож щоб не міркувати, хто звідки вигулькнув і що робив раніше, читайте далі: «Людина, що померла двічі», «Куля, що не влучила», «Останній демон».
Хтось був відомим психологом, хтось – шпигуном, а хтось взагалі просто красивий! Зараз усі – білі й пухнасті «кульбабки й кульдідки», та на що тільки вони здатні…!! Читайте, бо це ще й тонкий британський гумор, дуже вдало і органічно перекладений українською!”
Маємо ще один відгук від Світлани. Цього разу на книгу Оксани Калини «Довга дорога додому». Хочу нагадати, що ця книга – одна з багатьох, отримана в рамках благодійного проєкту «Книжковий дощ» та Vic Wedvied.
Книга цікава, захоплює з перших сторінок, прочитується на одному подиху. “Довга дорога додому” від Оксани Калини –переносить нас у 1990-ті роки в Україну. Це тяжкі роки: економічна криза, безробіття, інфляція. Головна героїня Мар’яна бореться за свою свободу і справедливість.
Ця книга – історія про дівчину, яка жила у жахливих умовах у будинку під назвою “Казарма”, вона виросла в атмосфері жорстокості та страху. Замість любові, сімейного затишку в сім’ї панував деспотизм. Батько був дуже лютою, страшною людиною, якого боялася вся родина.
Я, коли читала книжку, то переживала всі ті страхи, що випали на долю головної героїні і щиро співчувала їй. Мене вразило те, що між самими близькими, рідними людьми мають місце такі жорстокі відносини.
Ця книга не залишить вас байдужими. Кожна людина хоче свободи і мріє про краще життя, про кохання. Треба вірити у власні сили та боротися за своє щастя і врешті-решт його досягти, як і головна героїня твору.
Читайте Рекомендую. Маю план на майбутнє: прочитати інші книги цієї авторки.
Дякуємо проєкту “Книжковий дощ” та Vic Medvied
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top