Шосткинська публічна бібліотека

Книги з Англії курсом до Шостки
Майже 100 на суму 500 фунтів. Такого ще не було. Вікторія Vic Medvied, усі НАШІ добрі друзі! Величезне від нас СПАСИБІ! Воно таке ВЕЛИКЕ наше ДЯКУЄМО, таке як вся громада, та що там – БІЛЬШЕ.
Вперше стільки книг від англійських письменників класиків та сучасників мовою оригіналу в бібліотеках Шосткинщини. Книги видавалися за кордоном, через перевізника їх передали до України, а потім до Шостки. Уявляєте собі ланцюжок проведеної логістичної операції. Скільки людей вболіває за нас. Скільки ДРУЗІВ ми маємо тепер, які отак ЩИРО, ПРОСТО, ВІД ДУШІ допомагають та підтримують нас у часи великої війни.
Серце б’ється швидше, ніж звичайно. Хочеться кожного з вас обійняти. Таке піклування – овації для вас! Для нас же відкривається велика панорама літературноЇ колекції. Твори відомих англійських авторів, які пишуть захопливі історії для дітей, підлітків та молоді. Бачили одразу стільки книг?
Фантастичні романи, фентезійні історії, пригодницькі подорожі, географічні відкриття, історичні сюжети від Клайва Стейплза Льюїса, Олівії Туффін, Марі Нортон, Енід Мері Блайтон, Емми Керрол, Артура Ренсома, Розмарі Саткліфф, Кеті Фолкнер, Ганни Голд, Едіт Несбіт, самого Дюма та ще багатьох всесвітньо відомих. Вже відбулося перше знайомство.
Дорогі наші місцеві друзі! Книги в перекладі – то супер, але ж ви хочете зловити думки авторів. Гарненькі, новенькі пройдуть процес адаптації і найближчим часом вони ваші. Ви ж з англійською «на ти» чи «майже»? Пропозиція діє без обмежень у часі та в незалежності від наявності світла.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top