Шосткинська публічна бібліотека

Бібліотекарі в цифровому просторі

Розпочинаємо листопад з інформаційно-бібліотечної освіти в Хабі цифрової освіти. У Шосткинській центральній міській бібліотеці пройшов майстер-клас «Цифрові компетентності бібліотекарів».
Питання професійного розвитку та підвищення кваліфікації бібліотечних працівників залишається важливою умовою ефективної роботи бібліотек. Використовувати в практичній діяльності бібліотекарів інтернет-інструментарій – справа щоденна, звична та необхідна.
Інтернет-сервісів існує велика кількість і бібліотекарі ефективно використовують їх у своїй роботі. Але вдосконалювати та вдосконалюватись постійно – вимога часу і необхідність. Тому, для досягнення поставленої мети сьогодні навчалися як ефективніше користуватися найпоширенішими сервісами і застосунками. Тренерка Анжеліка Пенкина представила колежанкам освітні онлайн- ресурси для бібліотекарів та сервіси для створення цифрового контенту. Бібліотекарки продемонстрували власні напрацювання, створені з використанням сервісів Canva, VistaCreate та інших. Колежанкам також було запропоновано практичний урок з використання перевіреного сервісу Zoom для проведення зустрічей та конференцій.
Продовжуємо долучатись до процесу побудови цифрового суспільства, вивчаємо як ефективно використовувати сучасні цифрові технології в роботі, навчанні, проведенні вільного часу для комфортного життя, професійного і особистісного розвитку.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top