Шосткинська публічна бібліотека

З 16 по 24 березня 2024 року триває всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», до якої долучилася і Центральна міська бібліотека. Напередодні Всесвітнього дня поезії, який щорічно відзначається 21 березня, пройшло розширене засідання книжкового клубу «Магія читання».
Тиждень поезії в Україні проходить вперше. Це гарна можливість відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія реагує на події найпершою.
Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».
В цей день ми декламували незабутні рядки поезій славетної української поетеси Ліни Костенко, яка саме сьогодні святкує свій 94-й рік народження.
Згадали лавреатів Шевченківської премії в 2024 року – це Воєнний кореспондент, старший лейтенант 59 окремої мотопіхотної бригади Дмитро Лазуткін за книгу поезій “Закладка” – книга таємниць, оголених почуттів і безжальної правди на фоні бойових дій, та поетка, бойова медикиня та розвідниця 140 ОРБ Морської піхоти Ярина Чорногуз за книгу поезії “[dasein: оборона присутності] – своєрідні листи з фронту, листи з передової, листи про біль від утрати загиблих побратимів та посестер
Пані Віра і пан Андрій читали власні вірші. Місцеві автори поетичною рідною мовою зізналися в любові до України та до своєї малої батьківщини – рідного міста. Їхні твори розтривожили душу, примусили емоційно реагувати і людей старшого віку, і студентів вищого професійного училища.
Усі присутні відчули, що поетичне слово має унікальну здатність створювати гарний душевний настрій, дарувати цілий водограй позитивних емоцій та наповнювати життя новим змістом.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top