Шосткинська публічна бібліотека

“Історія зимового саду” українського режисера Семена Мозгового.

На території київської ВДНГ стоїть павільйон квітникарства, що має назву Зимовий сад. Хранителька павільйону, Валентина Миколаївна, вже 45 років ретельно доглядає колекцію екзотичних рослин і оранжерею, де вони розмістилися. Час виходу на пенсію невблаганно наближається, але прохання керівництва скласти повноваження шокує Валентину Миколаївну. Вона протестує, вважаючи, що рослини без неї загинуть — та схоже що її сад живе за власними законами.

Перше, що я почула коли увімкнули світло, після перегляду фільму: “Ставлю “вподобайку” режисеру. Фільм чудово знятий” – вигукнула пані Поліна. Так дійсно фільм знятий прекрасно, види зимового осаду у різні пори року, пташки, що співають, котик і песик, які є повноцінними персонажами стрічки все це передає атмосферу у якій знімалась стрічка.

У цьому фільмі кожен побачив своє.

Пані Поліна побачила руйнування “радянської епохи”, занепад  держави, яка була, а народження нової, ще  відбувається процес триває…

Пані Зоя побачила жінку, яка чіпляється за минуле і як то кажуть не зуміла “вчасно піти”., залишивши сад більш молодим і сучасним.

Пані Людмила побачила себе, з якою свого часу вчинили також.

Пані Ірина побачила великі перспективи,  якщо сад потрапить в умілі руки.

Так фільм чудовий є про що поговорити, і про що подумати. Тож розходилися додому , а подумки ще залишалися з фільмом. #docuclub #docu_показ

 

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top