Шосткинська публічна бібліотека

Cучасна письменниця Ольга Саліпа зустрінеться з шосткинськими читачами

Підключитися можна буде за посиланням https://us05web.zoom.us/j/83634633466… об 11:40, початок о 12:00.
Творча ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ з відомою письменницею, поеткою та журналісткою відбудеться на 26 жовтня у Шосткинській центральній міській бібліотеці на платформі ZOOM.
У ролі поетки Ольга вперше спробувала себе у сім років. Вона наша, бо саме на Сумщині розкрився в неї талант журналістки. Працювала журналісткою в газеті та на телебаченні, була редакторкою обласного тижневика «Круглий двір».
У 2019 році на Книжковому Арсеналі в Києві письменниця представила свою поетичну збірку «Територія жінки». У збірці сто віршів, написаних у 2017-2018 роках. Героїня її поезій – сильна жінка. У 2020 році вийшла ще одна поетична збірка «Територія вогню». У тому ж році вийшов перший роман «Оля», який одразу став володарем Гран-прі «Коронації слова-2020». Цей твір про неповторну Ольгу Кобилянську.
У 2021 році виходять романи про міцну родину, щирість людських душ, про кохання і зраду, незвичайні кримінальні історії: «Теплі історії про справжнє: як бути щасливим попри все», «Зламані речі», «Будинок на Аптекарській».
Наступного. 2022-го, з’явилися романи про необачні кроки у житті людини: «Облудниця», «Брошка гімназистки», «Пташка на долоні».
У поточному році вийшов роман «Дерево роду» – перша книга з циклу «Дикі паростки».
А ще Ольга Саліпа у 2019-му стала співавтором коміксу про супергероя Хмельмена – «Таємниці Хмельвіля», надрукованого накладом 500 примірників українською мовою та ще 300 – англійською.
Молода авторка має вже досить солідний творчий досвід у письменницькій справі, тому вже відсьогодні починаємо готуватися до зустрічі. Книги Ольги Саліпи вас чекають у Шосткинській центральній міській бібліотеці.

 

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top