Шосткинська публічна бібліотека

КУЛЬТУРА СПОЖИВАННЯ КОНТЕНТУ. Не вір – перевір

Назва проєкту, який 21 травня оголосив про свої наміри та здійснив свій багатообіцяючий старт.
Адвокаційний проєкт кіноклубу «Промінь» Docudays UA при Шосткинській центральній міській бібліотеці Шосткинська центральна міська бібліотека в дії. Проєкт став переможцем конкурсу в конкурсі адвокаційних проєктів для команд Кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA Кіноклуби Docudays UA та має на меті: рівень медіаграмотності серед жителів Шосткинської громади вивести на якісно новий рівень.
Першими, кому пощастимо більше дізнатися про культуру споживання контенту стали мешканці селища Вороніж.
Впевнено почувати себе в медіапросторі – процес, який потребує щоразу оновлення, адже від цього залежить добробут, безпека та кроки на майбутні дії.
Як «не пхати пальці в інформаційні розетки», не йти по сліду фейків, фільтрувати те, що говорить кума, не завдати собі шкоди інформацією – саме на таких важливих моментах, які входять до комплексу знань про медіаграмотність, зосередилася голова ГО “Сила інтелекту”, експертка Галина Москаленко. Після її переконливого виступу показники відсотку українців, які реально вміють розпізнавати фейки, стануть більш оптимістичними.
Важливою умовою успішної реалізації проєкту є перегляд і обговорення документальних фільмів, які покликані формувати стійкість та допомагати вирішувати питання протидії пропаганді та маніпуляціям. Документальний фільм «Голосуй за мене, будь ласка!» демонструє, як формуються принципи демократії на прикладі дітей, що обирають старосту свого класу. Фільм представила учасникам керівниця проєкту і модераторка Клубу «Промінь» Анжеліка Пенкина та акцентувала увагу на важливості вміти керувати своїми емоціями, вчасно вмикати свій мозок, підключати критичне мислення та не піддаватися на маніпуляції.
Зустріч у Воронізькій бібліотеці-філії і ті важливі питання, які обговорювалися з активними мешканками села, допоможуть зорієнтуватися в інформаційному просторі й захиститися від маніпуляційних технологій. Дякуємо працівникам бібліотеки-філії та всім учасникам за активну участь у заході.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top