Шосткинська публічна бібліотека

«Книга повинна бути відкриттям для читачів

Сьогодні, 26 жовтня, ми особисто познайомилися з Ольгою Саліпою та відкрили для себе різнобарв’я її творчості.
Пані Ольга на цей час є авторкою двох поетичних та десяти прозових книжок. Ще дві побачать світ до кінця цього року. Одна з них – це продовження книги для підлітків у серії «Скарби» під назвою «У скриньці з різдвяного печива», інша – збірка оповідань у співавторстві, яка за змістом нагадує новорічний адвент календар.
Додатковим тиражем вийшли «Теплі історії про справжнє: як бути щасливим попри все». Сімдесят відсотків оповідань цієї збірки написані на Сумщині: «Усі історії запозичені з життя місцевих людей, яких я зустрічала, працюючи журналісткою в Охтирці та Тростянці».
Авторка у 2020 році отримала І премію у номінації «Романи» конкурсу «Коронація слова» за твір «Оля». Твір – белетризована біографія тезки, письменниці Ольги Кобилянської. Книгу вже три роки обговорюють у соцмережах. Є обговорення, а значить є зацікавленість і авторці це до вподоби.
Книги вона намагається писати швидко: «щоб книжка не встигла набриднути». Часто не знає, якою буде наступна книга: «Я пишу серії книжок, саги, бо історичний сюжет складно умістити в один твір». Наразі вона в очікуванні внутрішнього пориву для написання справжнього історичного роману.
Подорожувати у часі – це так сучасно. Чому б не скористатися можливістю, поринути в ті далекі часи та відчути дух різних епох. Пані Ольга переконана, що ретроромани – це найлагідніший спосіб українізації.
У літераторки багато творчих планів, як вона сказала, на десять років уперед. Вона залюбки створює серії книжок, коли другорядні персонажі з однієї книжки стають головними в іншій. Отже, починайте читати з будь – якої, яка потрапить до ваших рук. Сюжетом між собою вони не пов’язані.
До речі, книги письменниці не затримуються на поличках, книжковий пил до них не пристає. А деяких вже і в продажу нема. На вас чекає повне фіаско, якщо маєте бажання придбати книгу «Зламані речі». Видавництво поки не планує додрук, тому вихід один – взяти книгу у бібліотеці. У нашій бібліотеці знайдете цю та інші книги молодої письменниці.
У родині пані Ольги усі займаються письменницькою діяльністю. Обидва сини пишуть оповідання, повісті, а чоловік Дмитро Пресліцький – фіналіст конкурсу «Коронація слова» у номінації «Романи» за твір «Дурна кров».
Ця зустріч вдалася якнайкраще та подарувала нам щире задоволення від спілкування. Пані Ольга побажала всім, хто сьогодні долучився до зустрічі, внутрішньої гармонії та душевного спокою і щоб навколишні події не заважали читати: «Коли буде Перемога, перед нами відкриються нові двері та можливості їздити містами та громадами та зустрічатися з читачами». А ми зі свого боку гарантуємо теплий прийом та повні зали шанувальників українського слова. #творчі_зустрічі, #книгоперли, #щопочитати
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top