Шосткинська публічна бібліотека

Про книжку “Душа Ніколь”

Книга “Душа Ніколь” від Світлани Талан розповідає історію головної героїні, Ніколь, талановитої скульпторки, яка пройшла багато випробувань у своєму житті. Розлучена з чоловіком та зайнята вихованням доньки Лізи, вона ніяк не може влаштувати своє особисте життя. Проте все змінюється, коли вона зустрічає Руслана, своє перше справжнє кохання, і між ними спалахує пристрасть, що горить яскравим вогнем.

Але минуле Ніколь повертається зі звісткою, яка змінює все. Вона дізнається, що дванадцять років тому народила двійню – дівчинку і хлопчика, але малюка в неї відібрали. Запалена бажанням зустріти сина, з яким її розлучили, Ніколь стикається з важким вибором: виправити колишні помилки чи відкрити нову сторінку щасливого майбутнього. Але минуле приховує багато таємниць, які можуть зруйнувати все.

“Душа Ніколь” – це захоплюючий роман, що переносить нас у світ емоцій, любові, сумнівів і рішень. Авторка здатна передати глибокі почуття героїні, її пошуки, боротьбу з минулим і прагнення знайти щастя. Через складні сюжетні повороти та непередбачувані події, книга тримає читача в напрузі до самого кінця.

Світлана Талан майстерно використовує описи та діалоги, створюючи реалістичне та живе зображення персонажів. Вона показує, як змінюється і розвивається Ніколь на шляху до самопізнання, примирення з минулим та пошуку внутрішньої гармонії. Читачі переживатимуть разом з героїнею її радощі, тугу, радість та складні рішення.

“Душа Ніколь” – це роман про сильну жінку, яка пройшла крізь неймовірні труднощі і знаходить в собі силу для перемоги над життєвими випробуваннями. Він надихає читачів на роздуми про важливість самопізнання, пробудження своєї справжньої природи та прийняття важливих життєвих рішень.

 

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top