Шосткинська публічна бібліотека

Гра-квест, конкурси, стріт-арт на асфальті, аквагрим для дітей Богданівки в рамках проєкту «Переможні горизонти 2.0».
25 червня у красивому селі на просторі біля Богданівської школи зібралися діти й дорослі, щоб гарно провести свій вільний час.
Організатори запропонували активну програму. Квест на відкритому повітрі – улюблена гра! Стільки радості, життя та драйву! Вирушили в подорож Україною. Проїхали декілька станцій, щоб на кожній для себе відкрити нові горизонти: історію, символи, культуру, традиції.
Тема патріотизму сьогодні домінувала в усіх активностях дітлахів й дорослих. Сонечко, блакитно-жовте серце, прапор, символи, війну, калину відтворювали діти у своїх малюнках на асфальті. Сюжети в одному стилі: діти малювали Україну.
Нам надзвичайно приємно акцентувати, що знову з нами була Алевтина Філон Алевтина Филон, прекрасна жінка, талановита художниця, викладачка Шосткинської дитячої школи мистецтв, член Спілки художників України. Професійний аквагрим від неї в авторському стилі став приємним подарунком кожній дитині.
Аквагрим – це не тільки малюнок, це святковий настрій, справжнє диво, яке дарує безліч щасливих моментів та втілення фантазій. Сьогодні пані Алевтина передбачала й тамувала всі настрої, мрії й побажання дітей та створювала неповторні та особливі малюнки на обличчі та руках. Тимофійчик визвався бути першим та замовив Прапор України та малюнок воїна-захисника. Далі було ще багато патріотичних символів, квітів, візерунків, ведмедиків та інших симпатичних образів.
Діти були в захваті і від аквагриму, і від всіх івентів, які проходили сьогодні на майданчику.
Ми дякуємо пані Алевтині за чудово проведену розвагу для дітей. Щиро вдячні керівництву та викладачам школи, що розділили з нами життєві радості.
Вдячні нашій колезі, бібліотекарці Богданівської бібліотеки-філії Валентині Островерховій за неймовірно креативну програму патріотичних заходів для дітлахів.
Гарні сюрпризи додали всій команді учасників ще трішки приємностей у вигляді подарунків та солодощів.
Час, проведений на свіжому повітрі з Україною в серці подарував ті емоції, які ще дуже довго будуть з нами.
“Переможні горизонти 2.0” – проєкт ГО Сила інтелекту та КЗ “Шосткинська публічна бібліотека” реалізується коштом бюджету Шосткинської міської територіальної громади.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top