Шосткинська публічна бібліотека

Чудовий вересень мотивує… До прогулянок містом. Але цього разу візьміть з собою КНИГУ. Ту, яка викликає у вас асоціації з певною локацією у нашому місті. Книгу можна знайти на власній поличці або завітати в бібліотеку та взяти для фотозйомки на деякий час.
Обирайте локацію, фіксуйте ракурс, фотографуйте, перемагайте у конкурсі! Не забудьте, у вашому творчому процесі – книга важливий герой.
Запрошуємо взяти участь в онлайн-фотоконкурсі «КНИГА. МІСТО . ПАРАЛЕЛІ». Ставимо мету і досягаємо цілей:
1. Зробити промоцію книги.
2. Обрати і зафільмувати унікальну місцеву локацію.
3. Розмістити світлину/и на своїй сторінці фейсбук, інстраграм за #Книга_Місто_Паралелі або надіслати нам.
4. Переможця визначаємо на кількістю вподобайок на сторінках фейсбуку Шосткинська центральна міська бібліотека та інстаграму it.center.shostka.
Для прикладу, публікуємо світлини, які зробили сьогодні ми. Роман Пантелеймона Куліша «Чорна рада» у нас викликав асоціацію з пам’ятником Українському Козаку, що в парку “Юність.”
А книгу Ектора Хіменеса Браво «Новорічна кулінарна книга» ми сфотографували в інтер’єрі відомого в місті ресторану.
Давайте спробуємо разом відчути увесь колорит місцевих локацій, які асоціюються з назвою, обкладинкою, змістом книги! Поки писали допис, колежанки називали книги і робили паралелі з нашою місцевістю. Згадуйте і ви цікаві локації, беріть книгу та робіть унікальні світлини. Підтримуємо оригінальні ідеї у створенні креативних світлин! Приз переможцю сподобається! Повірте, ця річ у реаліях сьогодення у списку необхідних речей займає важливу позицію.
Статистика и объявления
Продвигать публикацию
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top