Шосткинська публічна бібліотека

«Кожна дитина має право на збереження індивідуальності, включаючи громадянство, ім’я і сімейні зв’язки, як передбачається законом, не допускаючи протизаконного втручання.»

«Дитина реєструється відразу після народження і з моменту народження має право на ім’я і набуття громадянства, а також, наскільки це можливо, право знати своїх батьків і право на їх піклування»

Фарідех вже давно не дитина. Вона має ім’я, батьків і громадянство. Начебто права її не порушені, але чомусь вона досі в пошуках відповіді на питання «Хто я?». Це питання д настільки болюче , що поки вона не відповість на нього, Фарідех не наважується завести власну родину, народити дітей…

Про етнічну ідентичність, про пошуки себе, про те «хто я» в цьому світі говорили на  зустрічі в кіноклубі.

Сьогодні багато говорять про ідентичність українців. Зараз під час повномасштабного вторгнення це питання стоїть надто гостро. Ми почали дуже чітко розуміти, що ми не росіяни, ми УКРАЇНЦІ з притаманною нам жагою до свободи та незалежності, з нашою співучою мовою та давньою історією культурою.

«У пошуках Фарідех» абсолютно чудовий фільм з гарною постановкою, операторською роботою  та інтригою.

Одностайною була думка, що Фарідех незважаючи на те що вона так і не знайшла біологічну сім’ю, вона таки знайшла свій дім і саму себе.

Стрічка заставила замислитись про свою власну самобутність, індивідуальність та ідентичність. #docuclub #docu_показ

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top