Шосткинська публічна бібліотека

З «Книжкової країни» з подарунками, морем емоцiй та незабутнiх вражень
Приїхала у рідне місто Таня Воробйова, поділилася з нами своїми почуттями від книжкової події року та привезла читачам Шосткинської громади нові книги.
Від форуму враження якнайяскравіші, тому після нього натхнення і бажання діяти аж-аж-аж. Високу оцінку отримали усі заходи в рамках книжкової події. Особливо торкнула душу зустріч з поетами та поетками, які відкрили свій талант під час війни. А поштовхом відвідати цей захід стала поезія Максима Кривцова. Військова поезія наразі фіксує побачене, відтворює настрої, збирає мрії, є своєрідним літописом нашого часу.
Книжковий ярмарок дійсно був масштабним. Цікаві зустрічі, перспективні знайомства, спілкування з авторами, представниками видавництв, кількість яких, до речі, в країні збільшується подарували Тані потужний заряд енергії та надихнули на нові ідеї. Нагадуємо, Таня Воробйова – молода авторка, адміністраторка проєкту Hovirka. А створений він для того, щоб підтримувати, популяризувати та піднімати із забуття твори Української мовою. Дякуємо щиро за книги! Радіємо вашим успіхам. Чекаємо нових зустрічей у бібліотеці Шосткинська центральна міська бібліотека та цікавих історій.
https://www.youtube.com/watch?v=RKjrUjyCids
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top