Шосткинська публічна бібліотека

«Так ніхто не кохав. Через тисячі літ

Лиш приходить подібне кохання.

В день такий розцвітає весна на землі

І земля убирається зрання…»

Квітневе засідання книжкового клубу «Магія читання» було присвячено книгам про кохання. А книг на цю тему написано безліч. Адже це почуття буває таким різним: взаємним і нерозділеним, чистим і забороненим, вічним і короткочасним, палким і платонічним, юним і сивочолим, безтурботним і болісним, тихим і божевільним.

Сьогодні згадали романи, які  зробили  читання наших клубівців неперевершеним та дарували емоційні переживання. Це і романи Жорж Санд «Консуело, «Графиня Рудольштадт», Коллін Мак-Каллоу «Ті, що співають у терні», «Запасний. Мемуари принца Гаррі, Герцога Сассекського», твори Лесі Українки «Одержима», «Лісова пісня», книги Дарини Гнатко, Світлани Талан,  Люко Дашвар, Сари Джіо, Джоджо Моєс, Джоан Гарріс і ще безліч чудових книг і авторів.

Наприкінці зустрічі  переглянули  та обговорили фільм про кохання Сосюри до синьоокої Марії — «Так ніхто не кохав» документального серіалу „Гра долі”.

Після заходу залишився чистий і ніжний слід від зустрічі з улюбленими книгами про кохання, до яких з часом хочеться повертатися знову і знову.

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top