Шосткинська публічна бібліотека

Ідентифікуємо себе через мову

Майже два роки у Шосткинській центральній міській бібліотеці проходять безкоштовні курси української мови, де мешканці громади і внутрішньо переміщені особи різної вікової категорії удосконалюють свою солов’їну. Війна змусила людей переосмилити своє відношення до батьківщини і української мови. Охочих вдосконалити державну мову зараз багато. Долучаються до курсів як молоді люди так і старшого віку. Жодних обмежень не має.
Наразі в бібліотеці відбувся випуск шостого набору курсистів. За весь час роботи курсів – 119 осіб Шосткинської міської територіальної громади отримали сертифікати про проходження навчання.
Директорка КЗ «Шосткинська публічна бібліотека» Світлана Портянко та волонтери –викладачі курсів Катерина та Олексій подякували присутнім за їхню позицію та бажання вчитися. Побажали більше практикувати своє мовлення вдома бо вивчити мову раз і назавжди не можливо. Все постійно змінюється так і правила мовлення теж міняються. Найкращою практикою є читання українських книжок, перегляд українських фільмів і, звичайно ж, спілкування рідною мовою у побуті.
Курси із вдосконалення української мови в бібліотеці триватимуть і надалі. Заняття обов’язково продовжаться. #курси_української_мови
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top