Сьогодні в Школі професійної майстерності у Центральній міській бібліотеці відбувся справжній інтенсив для бібліотекарів.Працівники бібліотек-філій вчилися перетворювати звичайні презентації на потужний візуальний інструмент.
Це дуже важливо для бібліотекарів.
Презентація в бібліотеці — це не просто текст на слайдах, а спосіб зробити захід незабутнім.
Це крок до виграного гранту та успішного проєкту.
Це можливість залучити нових читачів та зробити заходи яскравішими.
Рухаємося в ногу з часом, щоб бути цікавими та корисними для користувачів!





