Шосткинська публічна бібліотека

“Чоловічий погляд на життя” (тема лютневої зустрічі у книжковому клубі “Магія читання”), та й жіночий теж, свідчить, що ворог-рашист нищить нашу культуру в різні способи: то заборонами, то переробленням на шароварщину, а тепер просто снарядами й ракетами. Тому зараз, як ніколи, потрібно по-справжньому цінувати своє: цікавитись історією, ходити на вистави й покази українських фільмів, відвідувати поетичні читання і презентації українських письменників.
Учасниці клубу згадали і поділилися враженнями про твори багатьох українських авторів, які нині у війську. Неважливо, чи стануть військові-літератори світовими величинами, але ми неодмінно маємо їх читати.
Письменник-сумчанин, а зараз військовослужбовець Владислав Івченко зауважує: “Писати для мене – один з елементів щастя, без якого я хвилююся і дратуюся. Розумію, що у порівнянні з тим, що переживають хлопці в окопах, мої хвилювання – дріб’язок. Заспокоює і те, що ідеї і далі приходять у голову, я їх старанно записую, обмірковую в сподіванні, що колись таки зможу написати. Тому оптимістичний погляд на себе такий: “тимчасово колишній письменник Івченко””.
Віру в повернення до мирного життя підтримали поетичні рядки Миколи Луківа, багато з яких стали улюбленими піснями. Перша весняна зустріч у клубі буде присвячена Її Величності Поезії, яка надихає, підтримує, мотивує.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top