Шосткинська публічна бібліотека

4 жовтня у Шосткинській центральній міській бібліотеці Шосткинська центральна міська бібліотека спілкувалися відверто на тему булінгу у школі.
Булінг – явище негативне і на жаль існує в світі й досі. Навіть найменші прояви цькування не можна залишати поза увагою. А розібратися з будь – якою неприємною ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу.
Спілкуючись з учнями спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, бібліотекарі юнацького відділу центральної міської бібліотеки на прикладах, повчальних історіях з життя пояснили, що таке булінг, розібрали його види і прояви. Спільними зусиллями з’ясували, що саме від людини, її ставлення до оточуючих залежить, чого у світі буде більше – добра чи зла.
А герой мультика Капітошка ще раз підтвердив дітлахам, що «всі ми можемо поважати один одного та дружити, навіть якщо дуже різні». І ми сподіваємось, що кожен з учнів назавжди запам’ятає «золоте правило спілкування»: «Усе, що хочете аби робили вам люди, те робіть їм і ви».
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top