Шосткинська публічна бібліотека

«Краєзнавство як засіб патріотичного виховання в бібліотечних закладах Сумщини»

Краєзнавча діяльність бібліотек кожного регіону – та діяльність, яка популяризує та передає особливості унікальності краю, регіональні родзинки та зосереджується на максимальному збереженні історичного та сучасного портрету нашого краю.
Краєзнавство – це про патріотичне та національно-свідоме виховання. Цей напрямок роботи активно впроваджують спеціалісти краєзнавчого відділу Сумської обласної наукової бібліотеки. Продовжують активно працювати в цьому напрямку, діляться досвідом та дають корисні рекомендації бібліотечним працівникам нашої області. Сьогодні, 31 жовтня, відкрито та прозоро про весь краєзнавчий потенціал Сумської обласної наукової бібліотеки. Заняття онлайн-школи професійної майстерності «Краєзнавство як засіб патріотичного виховання в бібліотечних закладах Сумщини» об’єднало професійну спільноту.
Чим наразі дихає краєзнавчий відділ Сумської обласної наукової бібліотеки. Краєзнавчі проєкти на допомогу навчально-патріотичному вихованню презентувала Тетяна Голуб завідувач відділу краєзнавчої літератури та 6i6ліографії. Історичні студії, Антикварний салон, Екскурсії вулицями старого міста. Зустрічі зблизька, Поетичний марафон – це ті реальні успішні кейси, аби надихатися та використовувати в творчій роботі бібліотекарів.
Видавнича діяльність відділу поєднує в собі творчу і виробничу складові діяльності фахівців та покликана популяризувати творчість відомих краян та сторінки літопису Сумщини. Бестселер «Календар знаменних і пам’ятних дат» вже багато років – перший помічник при написанні планів та організації масових заходів краєзнавчого спрямування. Відтепер у виданні є окремі сторінки перебігу подій нинішньої війни. Серія видань «Краєзнавці Сумщини» – унікальне видання, яке все фіксує про славетних земляків та популяризує їхню творчість.
Ексурс електронними ресурсами бібліотеки здійснила Дарія Лук’янова, головний методист науково-методичного відділу та рекомендувала використовувати фонд матеріалів під час проведення заходів.
Суми – це Україна. Про відродження мистецьких подій, відновлення заходів, популяризацјю творчості митцјв, наповнення Вікіпедії матеріалами краєзнавчої змісту – про це йшлося в поетичній презентації Олени Гордјєнко, головного 6ібліографа відділу мистецтв. Олена Іванівна побажала бути уважними, щирими, добрими до своїх відвідувачів і пкцентувала, що краса врятує світ.
Дякуємо організаторам події за професійну школу для бібліотекарів Сумщини. Сьогодні було те практичне заняття, коли досвід діяльності колег є мотивуючим прикладом для нинішніх і майбутніх патріотичних активностей в бібліотеках області.

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top