Шосткинська публічна бібліотека

«БІБЛІОТЕЧНИЙ ЖУРНАЛІСТ і БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ: РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ»

«БІБЛІОТЕЧНИЙ ЖУРНАЛІСТ і БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ:
РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ» – тема ХІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОНЛАЙН-ШКОЛИ БІБЛІОТЕЧНОГО ЖУРНАЛІСТА
Травневі дні, від 28 до 31, у Школі будуть максимально сконцентровані на дослідженні питань розбудови безбар’єрного інформаційного середовища.
Живемо і працювємо в умовах війни, але навчання і вдосконалення професійних компетентностей на паузу не ставимо. Можемо дозволити собі навчатися та змінювати формати діяльності бібліотечних закладів. Завдячуємо цим спеціалістам Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка, організаторам Школи бібліотечного журналіста. Втринадцяте науковці, спеціалісти бібліотечних закладів різних категорій змогли сьогодні прибути на навчання. Мапа учасників Школи щоразу дивує, бо все більше бажаючих прагнуть бути в курсі бібліотечних новацій. Брати найкраще, надихатися прикладами та досвідом колег та намагатися використовувати все у своїй діяльності.
Подорож в інклюзивні простори бібліотек світу здійснили разом з головним бібліотекарем відділу науково-методичної роботи ХДНБ ім. В. Г. Короленка Олегом Соцковим.
Потім були серйозні документи та методичні рекомендації з питань створення безбар’єрного простору в публічній бібліотеці від заступниці генерального директора з наукової роботи НБУ ім. Ярослава Мудрого Наталії Розколупої.
Старша викладачка кафедри інформаційних технологій, заступниця декана факультету дистанційного навчання КНУКіМ Марина Толмач вразила практичними рекомендаціями з цифрової доступності бібліотек.
Завтра буде більше… Перебуваємо у стані відкриттів, на хвилі емоцій, у настрої змін.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top