Шосткинська публічна бібліотека

Творчий вечір Наталії Максіної у Шосткинській центральній міській бібліотеці.
Сильні люди створюють навколо себе хороші часи, змінюють країну та життя. Громадська діячка, справжня патріотка, талановита поетка, надзвичайно вольова Наталія Максіна знайомила шосткинців зі своєю поезією, щоб зрозуміли наскільки поезія важлива для України.
Сьогодні відбувся її перший дебютний вечір, який зібрав поціновувачів поетичного слова. З чого народжуються її вірші: з любові до батьків, родини і нашої України.
Спочатку вона писала про батька. «Батько прищепив мені любов до книг, тому що у книгах про все написано. Він закликав мене бути сильною, хороброю і ніколи не відступати від своїх переконань. І я не відступаю від них, навіть якщо ціна дуже висока. Я захищаю те, у що я вірю. І це найголовніше», – наголошує Наталія.
А ще Наталія має непохитну віру в те, що наша сила в єдності: «Сьогодні попри вбивства, смерть, катування ми все одно живемо, стоїмо, народжуємо дітей, формуємо майбутнє. Держава в нас одна і якщо ми не будемо боротися за неї, то ті люди, які загинули, це буде намарно».
Наталія поділилася з нами своєю силою, обдарувала нас сьогодні вірою в Перемогу та мрією, що «будемо жити у країні, в якій немає п’ятої колони, де народ є джерелом влади згідно Конституції, де діти просто гуляють по вулиці і не переживають, що буде повітряна тривога».
Кожне сказане сьогодні нею слово можна розібрати на цитати, щоб надихатися щодня. «Залишаючись людиною ти даєш шанс майбутньому поколінню жити», – переконана Наталія Максіна.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top