Шосткинська публічна бібліотека

Літературний клуб “Магія читання”

Моє книжкове літо
Вересневе засідання книжкового клубу «Магія читання» виявилося теплим і яскравим, як перші дні осені. Запрошені учасниці так поспішали поділитися своїми враженнями про прочитане цього літа, що починали розповідати, ледь побачивши на виставці обкладинку знайомої книжки.
Серед прочитаного – романи про війну: Галини Вдовиченко «Маріупольський процес», Людмили Охріменко «Оскар», «Муха в окропі на окупованій території», Юлії Матту «Біженка», Оксани Калини «Довга зима». Ще – життєві історії для жінок і про жінок: Оксана Кир’ян «Щебетала пташечка», цикл Ольги Саліпи «Дикі паростки», дилогія Тетяни Белімової «Винуваті люди» і «Чужа провина», Дарина Гнатко «Щоденник безнадійно приреченої» та багато інших гарних книжок, які просто неможливо перерахувати.
Кожна з учасниць під враженням від прочитаного іншими вирішила відкрити для себе нових, досі невідомих авторів і прочитати їхні нові твори, більшість з яких завжди можна знайти на полицях Центральної міської бібліотеки.
Наступне засідання одноголосно вирішили присвятити кулінарній темі. Тож читаємо книги, у назві яких згадуються назви страв та продуктів харчування. Готуємо різні смаколики та куштуємо разом на жовтневому засіданні клубу!#Магія_читання
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top