Шосткинська публічна бібліотека

Сьогодні в теплий осінній день 23 вересня наш дискусійний кіноклуб гостинно відчинив двері своїм шанувальникам, після літньої перерви. Для перегляду обрали фільм Романа Бондарчука «Диксиленд».

Говорили про – вподобання(хобі) і яку роль вони відіграють в житті людини, а особливо дитини. Майже у всіх нас є хобі хтось читає книжки, хтось слухає музику, хтось займається спортом. Для дорослої людини це спосіб розширити свій світогляд, позбавитися від стресу, самореалізуватися.

У дітей же захоплення, якому вони приділяють свій вільний час може стати майбутньою професією. В підтвердження цьому присутні привели безліч прикладів зі свого життя, чи життя своїх знайомих. Тому дуже важливо підтримувати, допомагати і заохочувати дитину в її захопленні.

У фільмі «Диксиленд» ми бачимо дітей, які захоплені музикою, обожнюють свого викладача Семена Миколайовича, і своє майбутнє хочуть зв’язати з музикою.

Незважаючи на непридатні умови в яких вони репетирують, на нестачу коштів для придбання музичних інструментів, та сімейні обставини.

Задавалися ми і питанням, що робити, якщо в родині немає статків, щоб дитина займалася улюбленою справою і чи повинна держава брати на себе витрати на дозвілля дітей, а особливо зараз, коли наша країна заходиться у стані війни.

Відповідь була однозначною, так держава повинна піклуватися про своє майбутнє. І допомагати талановитим дітям. Можливо повинні бути якісь державні програми, стипендії, які б давали можливість дітям займатися музикою, спортом, живописом, адже це дасть можливість розвивати, розбудовувати і прославляти нашу країну. А наші діти дуже талановиті і в цьому ми ще раз переконалися, передивляючись фільм  Романа Бондарчука.

 

 

 

 

 

 

 

Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top