Шосткинська публічна бібліотека

Сьогодні ми відчули усю кольорову палітру моря. Олеся Волкова лікувала нас мистецтвом. Море особливо припало дітям до душі, тому майстер-клас для учнів Миронівської НВК присвятили малюванню морського пейзажу.
Олеся Волкова – художниця, арт-педагог, журналістка, дизайнерка… Взагалі – то вона володіє 20-тьма професіями, і у всіх досягає успіхів. Олеся має величезний досвід ефективної творчої роботи з дітьми та дорослими. ЇЇ методика викладання правопівкульного малювання дала багатьом людям життєві сили, наповнила позитивною енергією та додала впевненості. Олеся переконує, що малювання допомагає підвищити рівень самооцінки, адже саме цей рівень керує нашими вчинками.
20 червня ми ангажувати її в якості художниці та арт-педагога. Взяли з собою все для майстер-класу і вирушили до діток Миронівської школи. Після знайомства з маленькими художниками, Олеся провела креативний урок, який подарував те сяйво, яке не зможе створити навіть штучний інтелект.
Спочатку виділили місце для сонечка, що піднялось над горизонтом, а далі малювали море та старанно відображали дивовижну красу природи. Так занурилися в перебіг, що більше години їх було просто не відірвати від творчого процесу.
Малювання сподобалося всім, а ми, дорослі, щасливі були спостерігати, як таланти малечі розвивалися.
Роботи вийшли якщо не чудові, то надзвичайно чудові. Кожна картина унікальна, адже діти вклали в них свій настрій, фантазію та мрію.
Вже по завершенню майстер-класу віл Олесі Волкової дівчатка та хлопчики сказали, що були б не проти поїхати на море.
Настрої задоволення подією хотілося втримати, тому перемістилися в інше приміщення, де бібліотекарка Миронівської бібліотеки-філії Валентина Панова запросила всіх до чудової гри. Активність аж на всі 100. І як після цього залишити дітей без смаколиків. Та нізащо. Це не про нас. Відмітили всіх і подарували солодощі.
Сьогодні ми насолоджувались атмосферою релаксу та відчували, що разом досягли очікуваного позитивного ефекту.
Ми надзвичайно вдячні Олесі Волковій Олеся Волкова , що відгукнулася на наше запрошення. Дякуємо директору навчального закладу Михайлу Романовичу за участь та гарний прийом. Дякуємо нашій колезі Валентині Пановій, дітлахам і всім, хто сьогодні нам сказав: дякуємо, приїжджайте до нас ще.
ГО «Сила інтелекту» та КЗ «Шосткинська центральна міська бібліотека» зробили перші активності в реалізації проєкту «Переможні горизонти 2.0».
Він став кращим на міському конкурсі проєктів у сфері роботи з дітьми та молоддю у 2024 році. Проєкт реалізується за рахунок коштів бюджету Шосткинської міської територіальної громади.
Поширити

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top